Galeria – brodziki na wymiar

Nasza firma oferuje doskonałej jakości brodziki prysznicowe wykonywane na wymiar. Mają Państwo do wyboru różne kształty brodzików w zależności od swoich preferencji i pomysłów na aranżację łazienki. Brodzik może mieć kształt prostokąta lub kwadratu, bardzo popularne są też brodziki okrągłe. Brodzik na zamówienie pozwala również dopasować wymiary do wielkości danej łazienki i wykreować niepowtarzalną przestrzeń prysznicową, w której przecież spędzamy czas każdego dnia. Bardzo ważne jest, by brodzik był dopasowany do kabiny prysznicowej – to decyduje o jego funkcjonalności i komforcie użytkowania. Polecanym przez nas rozwiązaniem są nowoczesne brodziki jednobryłowe, które łatwiej utrzymać w czystości. Do wyboru mają Państwo również różne kolory – biel nie jest już jedyną dostępną opcją. Warto zadbać o to, by brodzik dobrze wpisywał się w projekt całej łazienki i współgrał nie tylko z kabiną prysznicową, ale też meblami i innymi dodatkami. Brodzik na wymiar to dobre rozwiązanie zarówno dla małej, jak i dla dużej łazienki. W tej pierwszej pozwoli wydajnie wykorzystać każdą dostępną przestrzeń. W przypadku większej łazienki pomoże stworzyć ciekawą i oryginalną aranżację bez konieczności dopasowywania koncepcji do modeli dostępnych w sklepie. Pokoje kąpielowe z takimi nietuzinkowymi brodzikami na wymiar mogą być wspaniale zaaranżowanymi pomieszczeniami, w których przebywanie to prawdziwa przyjemność. Bardzo oryginalnym i estetycznym pomysłem są również brodziki z odpływem liniowym stanowiące interesują alternatywę dla tradycyjnych brodzików. Klienci coraz bardziej doceniają to rozwiązanie, pozwalające w sposób bardzo nietuzinkowy zaaranżować w łazience miejsce na prysznic. Brodzik z odpływem liniowym powiększa optycznie łazienkę, co jest istotne w przypadku niewielkich pomieszczeń. W naszej ofercie poza brodzikami z odpływem liniowym są również umywalki z odpływem liniowym.  

Brodzik z kabiną prysznicową czy wanna?

Wielu Klientów przy zagospodarowaniu łazienki staje przed koniecznością wyboru jednej z dwóch opcji: wanny lub brodzika z prysznicem. W przypadku małych łazienek często brodzik jest jedyną dostępną propozycją, jednak tu naprzeciw oczekiwaniom kupujących przychodzi często oferta wanien na wymiar, które dopasują się nawet do mniejszej czy mniej regularnej przestrzeni. Szczególnie trafnym rozwiązaniem są tu wanny asymetryczne i narożnikowe. Jeśli chodzi o brodziki i kabiny do małych łazienek, polecane są modele montowane w rogu. Z kolei jeśli w domu lub mieszkaniu jest więcej miejsca, warto rozważyć większą łazienkę w prysznicem i wanną lub nawet dwie łazienki. Będzie to zdecydowanie najbardziej komfortowe rozwiązanie dla wszystkich – zwłaszcza jeśli domowników jest więcej i niektórzy preferują korzystanie z prysznica, a inni wolą kąpiele w wannie. W ten sposób będziemy mieć w domu strefę relaksu z wanną oraz strefę szybkiego mycia z kabiną prysznicową. W większych łazienkach można pozwolić sobie również na montaż dużej wanny o ciekawym kształcie usytuowanej np. na środku łazienki czy pokoju kąpielowego. Taka ekspozycja to bardzo ciekawy pomysł, który warto rozważyć już na etapie przygotowania projektu łazienki. interesującym dodatkiem do wanny może być parawan –wtedy można brać prysznic, nie zalewając przy tym łazienki. Parawany do łazienek wykonane są zwykle z tych samych materiałów co kabiny prysznicowe i mogą składać się z jednej lub kilku ścianek.

Więcej zdjęć

 

 

 

 

 

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.