wanna

Wolnostojące wanny na wymiar

Wanna zazwyczaj jest najważniejszym elementem naszej łazienki, dlatego jej wybór powinien być przemyślany. To od niego uzależnione będą nasze kąpiele przez kolejne lata. Tym samym wiele czynników decyduje czy nasze zainteresowanie kierować na:

  • wanny wolnostojące,
  • wanny narożnikowe,
  • wanny owalne,
  • wanny asymetryczne,
  • wanny wykonane na wymiar,
  • czy zdecydować się na zakup popularnych rozwiązań oferowanych w sklepach z sanitariami.

Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na wystrój wnętrza, zagospodarowanie przestrzeni, dysponowaną powierzchnią oraz indywidualnymi potrzebami.

Specjalizujemy się w produkcji wolnostojących i narożnikowych wanien na wymiar. Łazienki, w których ulokowane są nasze własnoręcznie wykonane produkty nabierają zupełnie indywidualnego wymiaru. Okazuje się, że wszystko jest możliwe - realizujemy najbardziej wyszukane zamówienia, których nie każdy jest w stanie się podjąć. Zapewniamy wysoką jakość i udzielamy gwarancji na nasze produkty.

wanny

Wanny na zamówienie

W celu otrzymania wyceny prosimy o podanie dokładnych wymiarów łazienki oraz miejsca, w którym ma znaleźć się wymarzona wanna. Projekty dostosowujemy do nowoczesnych wymogów architektonicznych. Wanny są projektowane z myślą o ergonomii, dzięki czemu zapewniają doskonałe siedzisko i właściwości leżące.

 

 

Wanny narożnikowe

Jeżeli nasza łazienka nie jest zbyt duża, najlepszym rozwiązaniem są wanny narożnikowe i asymetryczne. Do takich rozwiązań doskonale sprawdzają się zaprojektowane i wykonane przez nas monolity, które zapewniają dodatkowe miejsca na ręczniki, płyny i elementy ozdobne dostosowane do wystroju łazienki.

Gwarantujemy, że kąpiele w wannach Gremoart, będą jednymi z najmilszych chwil spędzonych w Państwa domach.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.