Galeria – wanny na wymiar

Witamy Państwa w naszej galerii ze zdjęciami naszych wanien na wymiar. Naszą specjalnością jest produkcja wanien wolno stojących oraz narożnikowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klientów. Wanna na wymiar jest doskonałym rozwiązaniem do łazienki o nietypowym rozkładzie przestrzeni czy nieregularnych kształtach. Do małych łazienek proponujemy wanny narożnikowe i asymetryczne pozwalające optymalnie wykorzystać dostępną w łazience przestrzeń. Wanny wykonywane na wymiar to również świetny pomysł dla tych z Państwa, którzy cenią indywidualny styl i oryginalność. Zamawiając wannę na wymiar, można zdecydować się na nietypowy kształt lub kolor. Klient nie musi już czuć się już ograniczony listą produktów dostępnych w sklepie. Wanna wykonywana na wymiar to gwarancja tego, że będzie ona doskonale pasowała do Państwa łazienki i spełni wszystkie Państwa oczekiwania. Projekty przygotowywane są indywidualnie, mają więc Państwo pewność, że Wasze potrzeby i wskazówki zostaną w nich uwzględnione. Warto oddać łazienkę w ręce najlepszych fachowców z naszej firmy.

Jaka powinna być wanna idealna?

Przed wyborem wanny warto zastanowić się chwilę nad koncepcją całej łazienki. Pamiętajmy, że wanna będzie jej istotną częścią, która do tego zajmie całkiem sporo miejsca. Zarówno sama wanna, jak i cała łazienka – powinny być funkcjonalne i wygodne. W końcu będziemy w niej spędzać sporo czasu, warto więc z góry zadbać o dobre samopoczucie swoje i swoich najbliższych. Wymiar i kształt wanny są ściśle związane z dostępną przestrzenią. W przypadku wanny na wymiar odpada konieczność dopasowywania gotowego modelu do danej łazienki. Co prawda wielu z nas marzy się duża wanna, w której można brać długie, relaksujące kąpiele, warto jednak mierzyć siły na zamiary i wybrać wannę o optymalnej wielkości. Czyli nie za małą i nie za dużą. Pamiętajmy, że wanna zajmie sporo miejsca w łazience i nie powinna blokować dostępu do sanitariów i mebli łazienkowych. Powinna również uwzględniać potrzeby wszystkich domowników. Wśród kształtów standardowych wanien najpotulniejsze są te prostokątne, ale jeśli zamawiają Państwo wannę na wymiar równie dobrze może być to wanna owalna czy asymetryczna. Szczególnie te ostatnie świetnie sprawdzają się przy aranżacji wnętrz łazienek. Wanny asymetryczne mogą być narożne lub wnękowe. Ich wymiary można dostosować do potrzeb klienta. Ciekawym rozwiązaniem są wanny wolnostojące – na przykład w kształcie elipsy lub prostokąta. One wymagają już większej przestrzeni, a najlepiej pasują do salonów kąpielowych. Elegancka wanna wolno stojąca jest niewątpliwie ozdobą wnętrza, w którym się znajduje. Poza kształtem równie istotny, a być może nawet ważniejszy jest materiał, z jakiego wykonana jest wanna. Nasza firma oferuje wanny wykonane z najwyższej jakości kompozytu poliestrowo-szklanego. Na rynku dostępne są również wanny z innych tworzyw takich jak akryl, stal, żeliwo czy kamień. Przed zakupem wanny warto zapoznać się z zaletami i wadami poszczególnych materiałów.

Więcej zdjęć

GremoArt Wanna wolnostojąca na zamówienie
 

10

GremoArt wanna wolnostojąca design
 

11

GremoArt Wanna wolnostojąca monolit
 

12

GremoArt Wanna wolnostojąca
 

13

GremoArt wanna prostokątna na wymiar
 

14

GremoArt wanna okrągła
 

15

GremoArt wanna okrągła wolnostojąca
 

16

GremoArt wanna nowoczesna na wymiar
 

17

GremoArt wanna kwadratowa na zamówienie
 

18

GremoArt Wanna kwadratowa na wymiar
 

19

GremoArt wanna elipsa na zamówienie
 

20

GremoArt wanna koło
 

21

GremoArt wanna czerwona nowoczesna
 

22

GremoArt wanna brodzik
 

23

GremoArt wanna anglia
 

24

GremoArt wanna
 

25

GremoArt wanienka z półką
 

26

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.